Для задоволення інформаційних потреб користувачів Головне управління статистики в Івано-Франківській області здійснює випуск статистичних видань, перелік яких представлено у каталозі. Статистичні збірники, бюлетені, доповіді, огляди, довідники, експрес-випуски, буклети містять широкий спектр інформації щодо соціально-економічного становища області за видами економічної діяльності, видами  продукції, організаційно-правовими   формами, містами обласного значення  та  районами.

Статистичні видання, що пропонуються у каталозі, будуть корисним джерелом інформації для працівників державних установ, викладачів, студентів, науковців, бізнесменів, підприємців, фінансистів, усіх, хто вивчає і цікавиться питаннями соціально-економічного розвитку. Кожне видання представлене короткою анотацією щодо його змісту, періодичності та терміну виходу із друку, наведено вартість на паперових та електронних носіях (електронна версія або компакт-диск).

Презентаційні версії усіх статистичних збірників, що вийшли з  друку, розміщуються на офіційному вебсайті Головного управління статистики.

Крім видань, що пропонуються у каталозі, Головним управлінням статистики за замовленнями  користувачів можуть бути підготовлені тематичні статистичні огляди, а також надані відомості з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ), довідкова інформація про індекси споживчих цін (індекси інфляції), середні ціни на товари та послуги в області, розмір середньомісячної заробітної плати, інша статистична інформація та консультативно-методичні послуги.

Підставою для надання статистичного продукту є договір або письмовий запит замовника (за разовими замовленнями).

 

Замовити статистичні видання, статистичну, аналітичну, довідкову інформацію можна:

√ з веб-сайту Головного управління статистики (сервіс «Замовлення інформаційних та інших послуг»)

√ електронною поштою

√ поштою.

  

   

 

Детальніше...

 

 

 

 

 Дата останньої модифікації: 20/12/2019