Прес-випуск


 

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами області у січні-вересні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–вересні 2020р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 42,3 млрд.грн (у січні–вересні 2019р. – на 51 млрд.грн).

У загальному обсязі реалізації 62,1% становила продукція підприємств переробної промисловості, 29,8% – з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 7,2% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,9% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

Майже 34% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (30,6%), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (12,4%), машинобудування (9,6%), виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (8,1%).

Частка області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,4%, що відповідає 13 місцю серед регіонів України. Питома вага реалізованої промислової продукції підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавних обсягах склала 17,2%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 7,3%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 5,3%, з добування сирої нафти та природного газу – 5%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 3,8%.

 

 

Довідки за телефоном: (0342)79-20-57

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

                             

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 ПОВЕРНУТИСЬ

 

 

 

 Дата останньої модифікації:  06/11/2020