Починаючи зі звіту за І півріччя 2018 року Держстат запроваджує державне статистичне спостереження "Про ціни на природний газ та електроенергію, які постачаються споживачам" за формами №1-ціни (газ) (піврічна) "Звіт про ціни на природний газ, який постачається споживачам" та  №1-ціни (електроенергія) (піврічна) "Звіт про ціни на електроенергію, яка постачається споживачам", затвердженими наказом Держстату від 27 липня 2018 року № 161. При складанні форм ДСС необхідно користуватися Роз'ясненнями, затвердженими Головою Держстату 31 липня 2018 року за № 17.4-12/40 та за № 17.4-12/39, відповідно.

Метою ДСС є отримання інформації про ціни, структуру цін на природний газ та електроенергію, про обсяги споживання природного газу та електроенергії в розрізі стандартних груп споживачів, постачання яких здійснюється підприємствами, для: відстеження тенденцій щодо зміни цін на природний газ та електроенергію та забезпечення інформаційних потреб національних користувачів і міжнародних організацій.

ДСС охоплює активні підприємства, які на підставі ліцензії здійснюють діяльність із постачання природного газу та електроенергії споживачам упродовж звітного періоду.

Запровадження збору та обробки даних передбачено окремо за І півріччя та ІІ півріччя, починаючи зі звіту за І півріччя 2018 року.

Інформацію про включення підприємства до сукупностей респондентів спостереження можна отримати на сайті Головного управління статистики у сервісі для респондентів «Пошук за кодом ЄДРПОУ».

 

Додаткові роз’яснення та консультації можна отримати у відділі обробки даних статистики промисловості та енергетики управління обробки даних статистики виробництва (кім.763, 764).

 

"Звіт про ціни на природний газ, який постачається споживачам"

 

Бланк

 

Роз’яснення

 

"Звіт про ціни на електроенергію, яка постачається споживачам"

 

Бланк

 

Роз’яснення