Працівників органів державної статистики привітали зі святом заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк, міський голова Руслан Марцінків, заступник начальника Головного управління державної податкової служби в області Наталія Зікрата, представники департаментів облдержадміністрації, статистичних служб інших установ, ветерани статистики, почесні гості.

Вітаючи колектив Головного управління статистики, Дмитро Романюк зазначив, що сьогодні українська статистика, створюючи якісну інформаційну базу, забезпечує сучасні потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій статистичній інформації, яка є надійною основою для підтримки прийняття обґрунтованих рішень.

Руслан Марцінків наголосив на важливій ролі, яка відводиться статистиці в умовах активних суспільних перетворень, що спрямовані на зміцнення економіки, підвищення добробуту громадян, становлення громадянського суспільства.

Юлія Макар, перший заступник начальника Головного управління статистики в Івано-Франківській області, вітаючи колектив, зазначила, що виробництво статистичної інформації – це самовіддана та наполеглива праця фахівців Головного управління статистики – колективу професіоналів, які працюють в єдиній команді з респондентами і користувачами статистичної інформації як повноправними учасниками процесу статистичного виробництва.

Кращих працівників органів державної статистики області було відзначено грамотами та подяками  Державної служби статистики України, грамотами обласної державної адміністрації і обласної ради, подяками голови міста Івано-Франківська та подяками Головного управління  статистики в області.

 Колектив Головного управління статистики привітав академічний камерний оркестр при Івано-Франківській обласній філармонії «Harmonia Nobile».