Шановні респонденти!

 

Відповідно до плану дій Уряду щодо удосконалення державного управління та на виконання наказу Держстату від 28 жовтня 2019 року №352, відділи статистики у  районах (містах) області припиняють свою діяльність з 1 січня 2020 року.

У зв’язку з цим, для забезпечення подання державної статистичної та фінансової звітності до Головного управління статистики в Івано-Франківській області, респондентами в районах та містах обласного значення можуть обиратися наступні формати подання звітності:

 в електронному вигляді з використанням:

а) безкоштовного програмного забезпечення «КАБІНЕТ  РЕСПОНДЕНТА» в онлайн-режимі, доступ до якого відкрито за посиланням https://statzvit.ukrstat.gov.ua/;

б) комерційного програмного забезпечення (більше інформації у рубриці «Для респондентів» Сервіс «Електронна звітність»);

 на паперових носіях (поштою або нарочно) – на адресу Головного управління статистики: 76018, м.Івано-Франківськ,  вул. Василіянок, буд 6, каб.711;

факсом (з подальшим підтвердженням на паперових носіях) – (0342) 53-03-65

 

Перелік форм, за якими необхідно звітувати до органів державної статистики, можна отримати на офіційному вебсайті Головного управління статистики в Івано-Франківській області у сервісі для респондентів «Пошук за кодом ЄДРПОУ», що розміщений на головній сторінці сайту.  

Бланки форм статистичної звітності та інструкцій/роз’яснень щодо їх заповнення представлені на офіційному вебсайті Головного управління статистики в Івано-Франківській області у рубриці «Для респондентів» – розділ «Альбом форм державних статистичних спостережень».

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності зазначено на офіційному вебсайті Головного управління статистики в Івано-Франківській області у рубриці «Для респондентів» – розділ «Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності».  

Контактні телефони з питань подання звітності: (0342) 79-20-84, 79-20-03

 

Для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) необхідно надіслати відповідний запит та документ про оплату у зручний для Вас спосіб (поштою або електронною поштою (ifgus@ifstat.gov.ua)) або отримати інформацію безпосередньо у Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області (76018, м.Івано-Франківськ,  вул. Василіянок, буд 6, каб.711).

 

Більше інформації можна отримати у рубриці «Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України» – розділ «Отримання інформації з ЄДРПОУ».

 

Контакті телефони з питань отримання відомостей з ЄДРПОУ: (0342) 79-20-91, 53-15-00.

 

Дякуємо за розуміння та подальшу співпрацю!