Звертаємо Вашу увагу на зміну терміну подання звітності!

 

Державне статистичне спостереження за ф.№ 1-кб (місячна) «Звіт про виконання будівельних робіт» подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють будівельну діяльність, на бланках затверджених наказом Держстату від  21.06.2019   №  224. Термін подання звітності – не пізніше  15 числа місяця, наступного за звітним.

З бланком звітності та Роз’ясненнями до нього можна ознайомитися на вебсайті Головного управління статистики (www.ifstat.gov.ua) у розділі «Для респондентів» – «Проєкт альбому форм державних статистичних спостережень на 2020 рік» – «Економічна діяльність» – «Будівництво».

Інформацію про включення підприємства до сукупностей респондентів спостереження можна отримати на вебсайті Головного управління статистики у розділі «Для респондентів» – Сервіс «Пошук за кодом  ЄДРПОУ».

Додаткові роз’яснення та консультацію можна отримати у відділі обробки даних статистики промисловості, енергетики та інвестицій управління обробки даних економічної статистики (кім.763, 764, 765).