Запроваджено нове державне статистичне спостереження  за формою № 2-ОЗ ІНВ (річна) «Звіт про наявність і рух необоротних активів, амортизацію та капітальні інвестиції».            

Державне статистичне спостереження за формою № 2-ОЗ ІНВ (річна)

«Звіт про наявність і рух необоротних активів, амортизацію та капітальні інвестиції»,  починаючи зі звіту за 2019 рік, подають юридичні особи, за переліком, визначеним органами державної статистики, на бланках, затверджених наказом Держстату від від 10.06.2019 № 205. Термін подання звітності – не пізніше 28 лютого 2020 року.

Звертаємо Вашу увагу, що бланк об’єднує дві форми звітності: 2- інвестиції (річна) та 11-ОЗ (річна).

З бланком звітності та Роз’ясненнями до нього можна ознайомитися на вебсайті Головного управління статистики (www.ifstat.gov.ua) у розділі «Для респондентів» – «Проєкт альбому форм державних статистичних спостережень на 2020 рік» – «Економічна діяльність» – «Основні засоби».

Інформацію про включення підприємства до сукупностей респондентів спостереження можна отримати на вебсайті Головного управління статистики у розділі «Для респондентів» – Сервіс «Пошук за кодом  ЄДРПОУ».

Додаткові роз’яснення та консультацію можна отримати у відділі обробки даних статистики промисловості, енергетики та інвестицій управління обробки даних економічної статистики (кім.763, 764, 765).