Державне статистичне спостереження за ф.№1-інновація (один раз на два роки) ”Обстеження інноваційної діяльності промислового підприємства”  подають юридичні особи, які здійснюють діяльність за видами економічної діяльності промисловості, за переліком, визначеним органом державної статистики, на бланках затверджених наказом Держстату від 10.11.2015 №319 (зі змінами). Термін подання звітності – не пізніше 28 лютого 2020 року.

З бланком звітності та Роз’ясненнями до нього можна ознайомитися на вебсайті Головного управління статистики (www.ifstat.gov.ua) у розділі «Для респондентів» – «Проєкт альбому форм державних статистичних спостережень на 2020 рік» – «Наука та інновації» – «Інновації».

Звертаємо Вашу увагу, що звітність за ф.№ІНН (один раз на два роки)  «Обстеження інноваційної діяльності підприємства» у 2020 році не подається. 

        

Інформацію про включення підприємства до сукупностей респондентів спостереження можна отримати на вебсайті Головного управління статистики у розділі «Для респондентів» – Сервіс «Пошук за кодом  ЄДРПОУ».

Додаткові роз’яснення та консультацію можна отримати у відділі обробки даних статистики промисловості, енергетики та інвестицій управління обробки даних економічної статистики (кім.763, 764).