Пропонуємо Вашій увазі програмний комплекс

«Погосподарський облік для сільських, селищних рад»

 

Для вдосконалення ведення погосподарського обліку, створення сучасної інформаційної бази для забезпечення управління розвитком територій Головним управлінням статистики в Івано-Франківській області розроблено програмний комплекс “Погосподарський облік для сільських, селищних рад”.

Програмний комплекс “Погосподарський облік для сільських, селищних рад” розроблений на основі первинної облікової документації, затвердженої наказом Держстату від 24.11.2015 №340 відповідно до  “Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах”.

В інформаційній базі програмного комплексу, яка є електронним аналогом форм первинної облікової документації, зберігається вся набрана інформація, яка є актуальною на будь-який момент  і на підставі  якої можна одержати необхідні дані  для складання статистичної звітності за відповідний період.

У зв’язку з тим, що місцеві ради можуть самостійно приймати рішення щодо виду та формату погосподарського обліку, у програмному комплексі передбачено можливість наповнення інформаційної бази даними, необхідними місцевим радам для виконання своїх повноважень.

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в Головному управлінні статистики за адресою м.  Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 

 

 

Перший заступник начальника ГУС                          Макар Юлія Олександрівна

                             тел. 2-51-94, 79-20-79; 0673446771

Начальник відділу інформаційних технологій        Черешньовський Юрій Петрович

                           тел. 79-20-94;  0673446773