Для задоволення інформаційних потреб користувачів Головне управління статистики в Івано-Франківській області здійснює випуск статистичних видань, перелік яких представлено у каталозі. Статистичні збірники, бюлетені, доповіді, огляди, довідники, буклети містять широкий спектр інформації щодо соціально-економічного становища області за видами економічної діяльності, видами  продукції, організаційно-правовими формами.

Статистичні видання, що пропонуються у каталозі, будуть корисним джерелом інформації для працівників державних установ, викладачів, студентів, науковців, бізнесменів, підприємців, фінансистів, усіх, хто вивчає і цікавиться питаннями соціально-економічного розвитку. Кожне видання представлене короткою анотацією щодо його змісту, періодичності та терміну виходу із друку, наведено вартість на паперових та електронних носіях (електронна версія або компакт-диск).

У зв’язку із формуванням нових адміністративно-територіальних одиниць інформаційне наповнення статистичних видань може змінюватись.

Презентаційні версії усіх статистичних збірників, що вийшли з  друку, розміщуються на офіційному вебсайті Головного управління статистики.

Крім видань, що пропонуються у каталозі, Головним управлінням статистики за замовленнями користувачів можуть бути підготовлені тематичні статистичні огляди, а також надані відомості з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ), довідкова інформація про індекси споживчих цін (індекси інфляції), середні ціни на товари та послуги в області, розмір середньомісячної заробітної плати, інша статистична інформація та консультативно-методичні послуги.

Підставою для надання статистичного продукту є договір або письмовий запит замовника.

 

Замовити статистичні видання, статистичну, аналітичну, довідкову інформацію можна:

√ з вебсайту Головного управління статистики (сервіс «Замовлення інформаційних та інших послуг»)

√ електронною поштою

√ поштою.

  

Довідкову інформацію щодо статистичних видань можна отримати у відділі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю  за  телефонами: 53-15-48,  79-20-43,  79-20-86,  79-20-24.

   

 

Детальніше...

 

 

 

 

 Дата останньої модифікації: 14/01/2021