Для задоволення інформаційних потреб користувачів Головне управління статистики в Івано-Франківській області здійснює випуск статистичних видань, перелік яких представлено у каталозі. Статистичні збірники, бюлетені, огляди, довідники, буклети містять широкий спектр інформації щодо соціально-економічного становища області за видами економічної діяльності, видами продукції, організаційно-правовими формами. Окремі видання містять дані в розрізі районів, територіальних громад.

 Статистичні видання, що пропонуються у каталозі, будуть корисним джерелом інформації для працівників державних установ, викладачів, студентів, науковців, бізнесменів, підприємців, фінансистів, усіх, хто вивчає і цікавиться питаннями соціально-економічного розвитку. Кожне видання представлене короткою анотацією щодо його змісту, періодичності та терміну виходу із друку, наведено вартість на паперових та електронних носіях (електронна версія або компакт-диск).

Презентаційні версії усіх статистичних збірників, що вийшли з друку, розміщуються на офіційному вебсайті Головного управління статистики.

Крім видань, що пропонуються у каталозі, Головним управлінням статистики за замовленнями користувачів можуть бути підготовлені тематичні статистичні огляди, а також надані відомості з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ), довідкова інформація про індекси споживчих цін (індекси інфляції), середні ціни на товари та послуги в області, розмір середньомісячної заробітної плати, інша статистична інформація та консультативно-методичні послуги.

Підставою для підготовки статистичного продукту і надання послуги є замовлення у вигляді договору та/або письмового запиту замовника.

Замовити статистичні видання, статистичну, аналітичну, довідкову інформацію можна:

   з вебсайту Головного управління статистики (сервіс «Замовлення інформаційних та інших послуг»)

   електронною поштою ifgus@ifstat.gov.ua

   поштою: 76018, м.Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6.

 

Каталог статистичних видань розміщено на офіційному вебсайті Головного управління статистики за адресою: www.ifstat.gov.ua у рубриці «Публікації» → «Каталог статистичних видань».

Довідкову інформацію щодо статистичних видань можна отримати у відділі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю за телефонами: 53-15-48, 79-20-43, 79-20-86, 79-20-24.

 

 

 

   

 

Детальніше...

 

 

 

 

 Дата останньої модифікації: 16/02/2022