Прес-випуск


 

Якісний кадровий потенціал – запорука успіху 

 

Виконання завдань щодо задоволення запиту суспільства на отримання статистичної інформації в області на високому професійному рівні забезпечує колектив фахівців Головного управління статистики з відповідною професійною підготовкою та досвідом роботи.

На сьогодні в органах  державної статистики України працює майже 6 тисяч фахівців, з них 4,3 тисяч державних службовців.

Враховуючи потребу органів державної статистики у кваліфікованих фахівцях із профільною (статистичною) освітою їх підготовку здійснює  Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний заклад вищої освіти економічного спрямування ІV рівня акредитації, головною метою якого є підготовка конкурентоспроможних фахівців за міжнародними стандартами, за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» (спеціалізація «Публічне управління та адміністрування»), «Економіка» (спеціалізації «Прикладна статистика та бізнес аналітика», «Цифрова економіка»), «Облік і оподаткування» (спеціалізація «Облік, аудит та оподаткування»), «Фінанси, банківська справа і страхування» (спеціалізації «Публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво», «Банківський та страховий менеджмент»), «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»), за ступенями вищої освіти бакалавр, магістр за денною, заочною та дистанційною формами навчання. Академія пропонує європейську освіту в Україні – паралельне навчання в польському вищому навчальному закладі на території України, без сертифікатів ЗНО.

Національна академія статистики, обліку та аудиту є виконавцем державного замовлення на підготовку фахівців освітнього ступеня бакалавр за денною формою навчання.

У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів за відповідними освітніми програмами.

Завдячуючи високому рівню викладання, застосуванню інноваційних технологій навчання, Академія випускає фахівців економічної сфери з високим рівнем професійної підготовки.

Про початок прийому документів, правила прийому до Академії та Коледжу, умови вступу та навчання можна дізнатися на сайті Національної академії статистики, обліку та аудиту  www.nasoa.edu.ua.

Бажаємо успіхів у здобутті освіти та підвищенні фахового рівня!

 

 

 

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2021

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 ПОВЕРНУТИСЬ

 

 

 

 Дата останньої модифікації: 07/04/2021