Прес-випуск


 

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами області у січні-березні 2021 року

 

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–березні 2021р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 19,5 млрд.грн (у січні–березні 2020р. – на 13,3 млрд.грн).

У загальному обсязі реалізації 57,7% становила продукція підприємств переробної промисловості, 33,6% – з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 8% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,7% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

В обсязі реалізації продукції переробної галузі 67,5% забезпечили підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, машинобудування.

Частка області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,5%, що відповідає 12 місцю серед регіонів України. Питома вага реалізованої промислової продукції підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавних обсягах склала 25,4%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 6,4%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 5,2%, з добування сирої нафти та природного газу – 4,5%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 3,2%.

 

 

Довідки за телефоном:  (0342) 79-20-57.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

                             

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2021

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 ПОВЕРНУТИСЬ

 

 

 

 Дата останньої модифікації:  11/05/2021