23.04.2025
Статистична інформація
Чисельність населення по районах у січні–лютому 2025 року (попередні дані) публікацію перенесено*
Формування приросту (скорочення) чисельності населення по районах у січні–лютому 2025 року (попередні дані) публікацію перенесено*
Кількість живонароджених, померлих по районах у січні–лютому 2025 року публікацію перенесено*
Кількість померлих за причинами смерті у січні–лютому 2025 року публікацію перенесено*
Кількість прибулих, вибулих по районах у січні–лютому 2025 року публікацію перенесено*
Географічна структура зовнішньої торгівлі товарами в січні–лютому 2025 року
Товарна структура зовнішньої торгівлі в січні–лютому 2025 року
Інфографіка
До Всесвітнього тижня імунізації
* Шановні користувачі!
Ураховуючи положення Закону України "Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни", беручи до уваги відсутність звітів і будь-яких інших документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства від респондентів, у період дії воєнного стану або стану війни, а також протягом трьох місяців після його завершення офіційна державна статистична інформація, щодо якої неможливо забезпечити відповідну якість, може не поширюватися.
Про оприлюднення інформації, публікацію якої перенесено, буде повідомлено додатково у новинах на головній сторінці вебсайту Головного управління статистики.
Дякуємо за розуміння!
Дата останньої модифікації: 21/04/2025 |