Надання статистичної, аналітичної, довідкової інформації

 

          Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики є доступною та відкритою для усіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних "За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області".

Головне управління статистики здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичних видань: збірників, бюлетенів, буклетів та економічних доповідей. Перелік статистичних видань, які плануються для друку, представлений у «Каталозі статистичних видань»  

Крім того, Головним управлінням статистики здійснюється:

·        Підготовка статистичних оглядів за запитами

·        Підготовка довідкової інформації за запитами, у тому числі

·        про індекси споживчих цін (індекси інфляції)

·        про середні ціни на товари та послуги в області

·        про розмір середньомісячної заробітної плати

·        тощо

Усі зацікавлені користувачі статистичної інформації мають можливість ознайомитись з статистичними виданнями Головного управління статистики в Івано-Франківській області у бібліотеці управління. Організаційні заходи щодо ознайомлення з опублікованими даними здійснює відділ забезпечення реалізації платних послуг (кімната 713). Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (0342) 53-15-48, 79-20-43

Статистичні видання, статистичну, аналітичну, довідкову інформацію можна замовити на платній основі.

Замовити необхідну статистичну, аналітичну, довідкову інформацію можна:

 

 

Повернутись