Проведення спеціально організованих обстежень,

не передбачених планом державних статистичних спостережень

  

Головним управлінням статистики можуть проводитися статистичні спостереження, не передбачені планом державних статистичних спостережень, які включають збирання, обробку, аналіз та публікацію інформації

 З цією метою Головне управління за погодженням з Держстатом затверджує звітно-статистичну документацію статистичних спостережень, які виконуються на замовлення місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших користувачів.

 Статистичними спостереженнями, які виконуються на замовлення користувачів, можуть бути охоплені усі суб’єкти господарювання, а також домогосподарства. У Головному управлінні статистики створена постійно діюча уніфікована мережа фахівців з інтерв’ювання для проведення вибіркових обстежень з питань умов життя домогосподарств, економічної активності та сільськогосподарської діяльності населення. До складу уніфікованої мережі області входять 28 професійно підготовлених фахівців з інтерв’ювання, які проводять вибіркові обстеження в містах Івано-Франківську, Калуші, Коломиї, Надвірній, Косові, смт. Перегінське та Верховина та у 68 сільських радах усіх районів області.

 При проведенні спеціально організованих обстежень, не передбачених планом державних статистичних спостережень,  органи державної статистики зобов'язані забезпечити збереження і захист статистичної інформації, дотримання її конфіденційності.

 

 

 

 

Повернутись