Надання статистичної, аналітичної, довідкової інформації

 

          Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики є доступною та відкритою для усіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних  "За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області".

 

Головне управління статистики здійснює випуск значної кількості статистичних видань, статистичних даних. Перелік статистичних видань, які плануються до друку, представлений у  «Каталозі статистичних видань».

Крім того, Головним управлінням статистики здійснюється:

  •        підготовка статистичних оглядів за запитами

  •        підготовка довідкової інформації за запитами

 у тому числі

  •        про індекси споживчих цін (індекси інфляції)

  •        про середні ціни на товари та послуги в області

  •        про розмір середньомісячної заробітної плати

  •        тощо

Відповідно до статті 24  Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 08.11.2000 № 1659 (зі змінами та доповненнями) органи державної статистики можуть надавати статистичну інформацію на платній основі.

За  умови надання статистичної інформації на платній основі запитувач відшкодовує витрати, пов’язані з виконанням послуг з підготовки статистичної інформації.  Для проведення розрахунків  Головне управління статистики готує відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від її обсягу та витрат часу для її підготовки.

 

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної інформації потрібно надіслати лист-запит, складений у довільній формі, в якому слід чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію, період, за який потрібно надати дані, та обов’язково вказати:

для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

 

Надіслати лист-запит для замовлення необхідної статистичної, аналітичної, довідкової інформації можна:

 

 

  • поштою (76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, м.Івано-Франківськ, вул.Василіянок будинок 6)

 

 

Усі зацікавлені користувачі статистичної інформації мають можливість ознайомитись із статистичними виданнями Головного управління статистики в Івано-Франківській області у бібліотеці управління. Організаційні заходи щодо ознайомлення з опублікованими даними здійснює відділ поширення статистичної інформації, комунікацій та моніторингу статистичної діяльності (кімната 713). Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (0342) 79-20-43.